G1 Blok No:367 Tekstilkent Esenler
0543 250 26 88

Beyaz İş Önlükleri

ucretsiz wordpress tema

Doktor Hemşire Önlüğü – Öğretmen Önlüğü

İş elbiseleri, iş kıyafetleri kullanımında ürün renkleri markaların kurumsal renklerine ve kullanım alanlarına göre değişebilmektedir. Firmalar bu doğrultuda iş önlükleri renklerini seçebilirler. Bununla birlikte bazı meslek grupları için kalıplaşmış ve belli bir statüyü belirtebilmektedir.

Sektöre göre renk seçimine örnek vermek gerekirse sağlık sektöründe kullanılmakta olan doktor önlükleri, hemşire önlükleri ve eğitimde kullanılan öğretmen önlükleri beyaz renktedir. Bu geçmişten bugüne süregelen bir renk seçimidir ve sadece rastgele bir renk tercihi değildir. Beyaz iş önlüğü kullanımının sağlık ve eğitim sektöründe tercih edilmesinin başlıca sebebi beyaz rengin içerisinde barındırdığı saflık, temizlik, masumiyet ve asalet gibi kavramlardan kaynaklanmaktadır.

Artık günümüzde bu doğrultuda hastane ve okullarda beyaz önlük kullanımı standart bir üniforma halini almıştır. Doktor, hemşire, laboratuar, öğretmen ve sağlık çalışanlarının tümü beyaz iş önlüklerini kullanmaktadır.

Beyaz Doktor Hemşire Öğretmen Önlüğü
Doktor Hemsiye Önlüğü

Personel Giyimi sizler için iş elbisesi olarak beyaz iş önlükleri imalatı ve toptan önlük satışı yapmaktadır. İş önlükleri üzerine işletmelerin veya kullanılacak olan kurumların logo ve isimleri nakış olarak işlenebilmektedir.

Doktor önlükleri, hemşire önlükleri, öğretmen önlükleri toptan fiyatları hakkında bilgi almak, ve toptan önlük siparişleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Konuşma başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Promosyon Tişört