G1 Blok No:367 Tekstilkent Esenler
0543 250 26 88

Personel Kıyafetleri İmalatı

ucretsiz wordpress tema
İş Elbiseleri Personel Giyim

Personel Kıyafetleri İmalatı

İş elbiseleri olarak kullanılmakta olan personel kıyafetleri her sektörde kullanılabilen tişört, şapka, pantolon, mont, yelek gibi kıyafetlerin yanı sıra farklı sektörlerde kullanılmak üzere özel olarak üretilen personel giyim ürünlerinden oluşmaktadır.  Personel iş kıyafetleri imalatı yapılan bazı sektörel iş elbiselerine örnekleri ve kategorileri aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Hastane Personel Kıyafetleri
  • Temizlik Personel Kıyafetleri
  • Mağaza Personel Kıyafetleri
  • Garson Personel Kıyafetleri
  • Otel Personel Kıyafetleri
  • Aşçı Personel Kıyafetleri
  • Güvenlik Personel Kıyafetleri

İşçilerin güvenliği ve rahatlığı için çalışırken giyebilecekleri ve imalatı yapılmakta olan iş elbiseleri kategorisindeki ürünlerimizden bazıları ise Tişört, Gömlek, Pantolon, Kaban, Mont, Yelek, Şapka, Atkı Bere Eldiven, Tulum, Önlük gibi ürünlerdir. Üretimi yapılmakta olan personel kıyafetleri üzerine firma logo ve adı ürün modelinde kullanılan malzemeye ve tercihinize göre nakış yada baskı olarak uygulanabilmektedir. Toptan personel giyim ve personel kıyafetleri fiyatları için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Personel Giyim
Personel Kıyafetleri

İş Elbiseleri Personel Kıyafetleri Fiyatları

Personel giyimi konusunda fiyat unsuru firmalar açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple mümkün olan ekonomik çözümleri sizlere sunmayı amaçlıyoruz. Fakat unutulmaması gereken ve fiyatlarla doğrudan ilgili olan en önemli diğer bir konu ise ürün kalitesidir. Çok düşük fiyatlı ürünlerde aynı şekilde kalite düzeyi de düşecektir. Bu bakımdan fiyat ve kalite konusunda dengeli ürünlerimiz ile hizmet vermeye çalışmaktayız.  İş elbiseleri fiyatları sipariş vereceğiniz ürün modeli, adeti, kumaşı ve üzerine uygulanacak görsele göre farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle istemiş olduğunuz personel kıyafeti modeli ve sipariş adetiniz ile birlikte bizlere ulaşabilirsiniz detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Konuşma başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Promosyon Tişört